MEHTERAN TAKIMI

Mehter Takımı dünyanın ilk ve en eski Ordu Bandosudur… Vurduğunda içimizi titreten, yürüdüğünde kalpleri şevke getiren, heybetiyle düşmana korku salan ve savaşa bayram havasında gidenlerin öncüsüdür Mehter Takımı…. Kahramanlık ve fedakârlıklarla dolu muhteşem maziyi dile getiren müstesna mehter takımımız, bugün, yeniden ihya edilen ve hepimizin zevkle, iftihar duyarak seyrettiğimiz, dinlediğimiz mehter marşlarını en güzel şekilde sizin de Sünnet düğünü, iş yeri açılısı ve Diğer etkinliklerinizde yer alarak size ve misafirlerinize unutamayacağı saatler yaşatacak. Detaylı bilgi için en kısa sürede bizimle irtibata geçiniz.

Mehter takımı ve mehter marşı geçmişten günümüze kadar  gelen ve her defasında herkesin içini titreten nağmesi ile akıllardan silinmiyor.  2 ileri 1 geri adımları ve tokmağa vurulan her bir seste insanları ritme çeken eşsiz bir marştır.
Günümüzde mehter takımı eşsiz organizasyonlar için düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, ramazan etkinlikleri, asker uğurlama, kız alma ve tüm özel gün etkinliklerinde mehter takımı kiralayarak akıllardan silinmeyen bir gün düzenleyebilirsiniz.